Η ΒΡΩΜΑ ΤΟΥ ΑΧΙΝΟΥ
Γράφτηκε απο Anonymous στις 17:37 | 08-11-2014
![](http://www.redsagainsthemachine.gr/sites/default/files/article_images/20141108/axeio_528.png)
![](http://redsagainsthemachine.gr/sites/default/files/imagecache/article_photo/article_photos/axeio_527.png)
Η χθεσινή εκπομπή ΑΚΗ-ΤΑΚΗ.
6 η ώρα το πρωί σήμερα έφυγε το βανάκι από το Δημοτικό Θέατρο στον Πειραιά για το Δαφνί. Δεν γέμισε. Ευκαιρία να γεμίσει τις επόμενες ημέρες.
![](http://www.redsagainsthemachine.gr/sites/default/files/article_images/20141108/axeio_528.png)
Πολύ ωραίες οι ατάκες για την ''κόκκινη ΕΠΟ'', το Γιώργο Χελάκη και για το ποιοι είναι ''υπάλληλοι''.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Σχόλια
Αδερφια, σε μια φαση στην εκπομπη της Παρασκευης, ενας συγγαυρος αναφερει οτι 3 φορες τους εχουν δειρει παικτες μας μεσα στην τουμπα. Οι δυο ειναι προσφατες με Νικοπολιδη, Μανωλα, αλλα η τριτη ειναι ενα περιστατικο οπου ο Μητροπουλος σε ενα αγωνα με τον παοκ το 90-91 στο κυπελλο, οπου χασαμε, ειχε πλακωθει με ενα παικτη του παοκ, τον Λεοντιαδη, και την επομενη χρονια στο Καραισκακη, ο Μητροπουλος τον στριμωξε; Μπορειτε να μας δωσετε περισσοτερες πληροφοριες αν ειναι δυνατον;
Έτσι ακριβώς έγιναν τα πράγματα, Νίκο. Ο Λεοντιάδης πρόλαβε και του έχωσε μία στην Τούμπα, δίχως να ανταποδώσει ο Μητρόπουλος, σε αυτό το ματς. Αποβλήθηκαν και οι δύο, αλλά την πλήρωσε ο Ολυμπιακός, αφού έχασε βλακωδώς ένα σημαντικό του παίκτη, την ώρα που ο ΠΑΟΚ έχασε έναν πιτσιρικά ποδοσφαιριστή. Μετά το 01:30 σε αυτό το βίντεο.
https://www.youtube.com/watch?v=M-Ss2R35p2M
Μιλάμε για ματς ''ανέστησες τον πεθαμένο''. 2-0 κερδίσαμε στο πρώτο ματς και καταφέραμε να αποκλειστούμε. Το αμέσως επόμενο παιχνίδι των δύο ομάδων στο Καραϊσκάκη, ήταν αυτό που έγινε της πουτάνας στον Πειραιά.
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/130111/san-simera-fobos-kai-...